Новий пригодницький фільм розкаже глядачам історію перших аеронавтів – британського вченого-метеоролога Джеймса Глейшіра і пілота Амелії Рен. Сюжет базується на реальних подіях: у 1862 році відчайдухи здійснили подорож на повітряній кулі, щоб дослідити верхні шари атмосфери. Однак головні герої зіткнулись із багатьма труднощами, яких не передбачали, та змушені були вести боротьбу за виживання.

Читайте також: Ді Капріо, Бред Пітт, Том Генкс та інші: відомі кіностудії висунули кандидатів на премію Оскар

Кінострічка "Аеронавти" дещо відрізнятиметься від реальної історії. Амелія Рен тут вигаданий персонаж, адже у ХІХ столітті у мандрівку з Джеймсом Глейшіром вирушив його друг Генрі Коксвелл. Чоловіки встановили приголомшливий рекорд, досягнувши висоти 11 887 метрів над землею. Представники Лондонського королівського товариства вже встигли розкритикувати рішення режисера Тома Гарпера щодо заміни персонажів. За їхніми словами, Генрі Коксвелл відіграв чималу роль у мандрівці, врятувавши вченого зі світовим іменем.

Світова прем'єра фільму відбулась на міжнародних кінофестивалях у Теллурайді і Торонто. А в українському прокаті глядачі зможуть побачити її вже сьогодні, 5 грудня 2019 року.

"Аеронавти": дивитися трейлер до фільму

Дивіться перший офіційний трейлер фільму "Аеронавти": відео українською