Наприкінці квітня 2019 року Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук повідомила про дату проведення Оскара у 2020 році. Феєрична церемонія пройде 9 лютого у кінотеатрі Dolby. Традиційно, за кілька місяців до проведення премії найпопулярніші кіностудії називають імена своїх акторів, які на їхню думку, можуть стати лауреатами Оскара.

Може бути цікаво: Оголошено лонглист премії Оскар: серед фільмів – українська стрічка "Додому"

На сайті видання Indiewire повідомляють, що студія Sony, а також кіногігант Netflix визначилися зі своїми претендентами. У категоріях "Найкращий актор" і "Найкращий актор другого плану" будуть висунуті зірки фільму Квентіна Тарантіно "Одного разу в Голлівуді" Леонардо Ді Капріо та Бред Пітт відповідно.


Бред Пітт і Леонардо Ді Капріо у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / IMDb

Також Sony висунула Метью Ріса і Тома Генкса, які знімалися у фільмі "Прекрасний день по сусідству".


Том Генкс і Меттью Ріс у фільмі "Прекрасний день по сусідству" / IMDb

Стримінгова компанія Netflix номінувала на Оскар Джонатана Прайса та Ентоні Гопкінса. Вони виконали ролі у фільмі "Два папи", перший з яких зіграв Франциска, а другий – Бенедикта.


Кадр з фільму "Два папи" / IMDb

Кіностудія A24 у претенденти на Оскар за головну чоловічу роль обрала Роберта Паттінсона, який зіграв у стрічці "Маяк", а також його колегу Віллема Дефо, якому дісталася другорядна роль.


Роберт Паттінсон і Віллем Дефо у фільмі "Маяк" / IMDb