Як відомо, 8 жовтня західні ЗМІ вибухнули новиною: 29-річна Дакота Джонсон вагітна первістком. Такі припущення журналістів спровокувала вечірка у маєтку її бойфренда – соліста гурту Coldplay Кріса Мартіна. Пара запросила голлівудських зірок на свято, а вкінці вечора випустила блакитні кульки в повітря. Це могло свідчити про очікування хлопчика.

Читайте також: Дакота Джонсон і вокаліст Coldplay зробили однакові татуювання: фотодоказ

Вперше після чималих обговорень у ЗМІ Дакота Джонсон вирішила прокоментувати вагітність. Зробила вона це у шоу Еллен Дедженерес, передає Billboard. Акторка заявила, що поки не має наміру ставати мамою.

Я вагітна багатьма чудовими ідеями, не більше. А ставати мамою поки не маю наміру,
– зізналась Дакота Джонсон.

Раніше представники акторки заявляли, що Кріс Мартін підготував для зірки сюрприз і влаштував несподівану вечірку з нагоди дня народження. Оскільки 4 жовтня Дакота була зайнята проектом, свято перенесли на 8 жовтня. Це підтвердила і сама акторка на шоу.

Хтось побачив вечірку в честь мого дня народження з рожевими та блакитними кульками, і вирішив, що я вагітна. Не знала, що їх будуть пускати в повітря, думаю, це сталось випадково. Однак згодом я отримала чимало привітань, більше, аніж на день народження

Нагадаємо, чутки про роман Дакоти Джонсон і Кріса Мартіна вперше з'явилися, коли зірок побачили разом на концерті Ніка Кейва в Ізраїлі. Пізніше пара засвітилась в ресторані. Хоча тоді акторка та музикант не не показували своїх почуттів на публіці, все ж запідозрили, що вони мають стосунки. Цю інформацію Дакота і Кріс підтвердили в кінці минулого року, коли закоханих бачили в Парижі.