Відома американська акторка Кендіс Кінг та її чоловік, співак Джо Кінг стали батьками вдруге кілька днів тому, 1 грудня. Про це зірка серіалу "Щоденники вампіра" сповістила на особистій сторінці в інстаграмі.

До слова Хочу бути для тебе другом: Влад Яма привітав сина з днем народження та поділився його фото

Наприкінці літа цього року Кендіс Кінг розповіла, що вагітна і чекає на другого малюка. 1 грудня в неї народилась донечка, але батьки не повідомляли новину мережі. Але днями вона опублікувала перше зворушливе фото з новонародженою дитиною.

Минулого тижня наша маленька дівчинка увірвалася в цей світ і в наші серця. Ми любимо тебе, Джозефіна Джун Кінг! 1.12.20
– підписала знімок Кендіс.

На світлині зображена крихітна ручка доньки. Батько Джозефіни показав її в повний зріст і також опублікував допис, чим зворушив мережу. "Це один з кращих років у моєму житті, по-справжньому вдячний за народження нашої Джозефіни Джун Кінг! Я також пишаюся тим, що вона виглядає, як її мама, яка справжній боєць. Я щасливий створити таке ідеальне втілення любові разом з тобою", – написав Джо.

Що відомо про стосунки Кендіс Кінг та Джо

Роман Кендіс Акколь і Джо Кінга розпочався в 2011 році. Їх познайомила колега та подруга дівчини – Ніна Добрев. Уже в травні 2013 року у Флоренції відбулися заручини, а ще через два роки вони одружилися.

У січні 2016 року у Кендіс і Джо народилася дочка Флоренс Мей Кінг. Для акторки дитина була першою, але для музиканта – третьою. Від першого шлюбу він також виховує двох дочок, Аву і Еліс.