12 грудня стартував один із найбільших тематичних парків зимового відпочинку та святкових подій України – "Зимова країна". Організатори підготували масштабну афішу святкових заходів на ВДНГ, що не залишить нікого байдужим, та подбали про адаптацію атракціонів під карантинні реалії.

А також Вихідні на Новий рік і Різдво в Україні: скільки відпочиватимуть українці в січні

Карантин вплинув й на концепцію "Зимової країни" 2020, у якій основною темою стала потреба кожного з нас у людській близькості.


Новий рік 2021 на ВДНГ

"Усе у світі пов'язане. За цей рік ми, мабуть, як ніколи раніше, оцінили та переосмислили наші стосунки – з рідними, друзями, планетою. Місія "Зимової країни" у новому сезоні – зміцнити взаємозв'язок, що існує між людьми та створити позитивні святкові емоції", – розповідає креативна продюсерка ВДНГ, Наталія Верьовка.

"Зимова країна на ВДНГ" також має свій цьогорічний символ – це червона нитка, що виступає оберегом, символізує родинні відносини, сімейні традиції.

У новому сезоні організатори "Зимової країни на ВДНГ" не проводитимуть масових заходів, а залишили лише традиційне святкування Нового Року – з живими концертами локальних артистів та вечірнім dj-сетом.

Календар святкових подій на ВДНГ

  • 12 грудня – святкове відкриття;
  • 10-13 грудня – перший турнір від WePlay Esports в дисципліні Mortal Kombat;
  • 2 та 18 грудня – фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія»;
  • 11 грудня-14 березня – інтерактивно-освітня виставка "Динозаври глибин";
  • 30 жовтня-31 січня – "Всесвіт тіла: всередині тварин"

Цьогорічний сезон тематичного парку зимового відпочинку буде сповнений різноманітних активностей для всієї родини. Зі слів керівників заходу, окрім розваг, у програмі будуть представлені й освітні зони дозвілля, як Динозаври морських глибин, Всесвіт тіла.

Кожен – від найменшого до найбільшого – зможе знайти собі атракцію за смаком, адже їх буде багато.

Найважливіші локації Зимової країни на ВДНГ


Зимова країна на ВДНГ 2020

Щороку погляд відвідувачів парку "Зимової країни" зачаровує святкова ялинка, встановлена на центральній площі ВДНГ. Саме тут влаштовується святкова ілюмінація та відбуваються різноманітні флешмоби, виступи артистів. Поруч із головною ялинкою стоятиме ковзанка просто неба, яку організатори не тільки розширили, а й добудували оглядовий майданчик, де всі охочі зможуть відпочити після катання.

Окрім ковзанки, будуть облаштовані й великі тюбингові та екстремальні атракціони.


Ковзанка на ВДНГ


Тюбингові атракціони на ВДНГ

На центральному вході до ВДНГ буде розташований європейський ярмарок, де гості парку зможуть придбати різноманітні сувеніри, подарунки та смаколики.


Європейський ярмарок на ВДНГ 2020

Атракція "Різдвяна Фабрика Мрій" пропонує всім відвідувачам й охочим створити власноруч різдвяну іграшку. Тут буде кабінет ельфа-чарівника й кімнати з приладдям, за допомогою якого виготовлятимуть майбутні ялинкові прикраси. Цього року всі відвідувачі "Різдвяної Фабрики Мрій" отримають спеціальний набір для творчості, завдяки якому можна буде самостійно розмалювати власну різдвяну кульку.


Різдвяна Фабрика Мрій на ВДНГ


Різдвяна Фабрика Мрій на ВДНГ

Святкова Резиденція Діда Мороза знову відчиняє двері в "Зимовій Країні на ВДНГ". Традиційно до новорічних свят організатори відкриють тематичне інтерактивне шоу, що стало улюбленим для багатьох гостей "Зимової країни", кульмінацією якого буде візит до будиночку Санти, де гості зможуть побачити головного героя зими та його веселих помічників-ельфів.


Резиденція Діда Мороза на ВДНГ


Резиденція Діда Мороза на ВДНГ

У новому сезоні вхід на локацію не буде обмежуватися сеансами, а проходитиме у порядку живої черги із дотриманням усіх діючих вимог МОЗ на момент проведення події.

Динозаври морських глибин — це інтерактивна освітня виставка, яка занурить глядачів у світ стародавніх морських рептилій, що жили мільйони років тому. На гостей тут чекають десятки експонатів, найбільший з яких має довжину 15 метрів і висоту понад 5 метрів. Динозаври мають автентичний колір, текстуру, відтворюють природні рухи та звуки.


Динозаври морських глибин на ВДНГ


Динозаври морських глибин на ВДНГ

Повернуться улюблені і вже добре відомі локації для гостей "Зимової країни на ВДНГ" 2020:

  • тропічна ферма "Планета Метеликів" та контактний зоопарк Animal Park
  • спеціальна серія кінопоказів і квестів від центру сімейного дозвілля Teleport360
  • мотузковий парк SkyPark
  • прокат зимового транспорту від Veliki.ua.

Всі розваги шукайте на офіційному сайті, де ви завжди онлайн можете придбати квитки.