Американський та бельгійський актор Жан-Клод Ван Дам нещодавно поширив на своїй сторінці в твітері петицію, що мала врятувати тримісячне цуценя породи чихуахуа від евтаназії.

Варто знати Через спалах коронавірусу у Данії присплять понад 2 мільйони норок

Чихуахуа Рая з Болгарії у вересні продали хазяїнам у Норвегії. Але документи на неї виявилися підробленими, через що собачку збиралися приспати. Її відмовлялися реєструвати в Норвегії та водночас не хотіли повертати в Болгарію. Рая помістили в ізолятор і запланували евтаназію на 22 жовтня.

Втім, Олексій Іверсен, що придбав песика в Осло, створив петицію на його захист. Її підписали більше 12 тисяч людей. Він також написав про те, що винен в тому, що не перевірив документи детальніше, але собака до цього ніяк не причетна.

Я вважаю, що таке поводження з цуценям абсолютно нелюдяно, це суперечить всім моїм моральним цінностям,
– додав власник песика.

Після цього на петицію звернув увагу знаменитість Жан-Клод Ван Дамм. Він записав відео разом зі своїм песиком чихуахуа, де закликав проголосувати проти вбивства та врятувати тваринку. Зазначимо, що це було 17 жовтня, день його народження. Внаслідок цього ролика справа набула суспільного резонансу. Через допомогу актора Рая вдалося врятувати та повернути його на батьківщину.