Ще 10 тижнів тому жінка залишила свій коментар під постом оглядача Романа Шрайка, де висловила свою не "хейтерську" думку про нову книгу Ольги Фреймут "Етикет". Про це вона розповіла у своєму Facebook.

Читайте також: "Особисті правила, які вигадую і порушую я": Фреймут вчитиме українців етикету

"Шрайк політичний оглядач, я за освітою – політолог. Якби мій коментар справді був хейтерський, то я б написала "Оля – кончена". Але я висловила занепокоєння результатами майбутніх виборів і цінностями сучасного українського суспільства. Адже люди, які вірять, що написане в книзі Олі це нормально, як от те, що справжня пані не може їсти часник або ходити в туалет, а плакати можна тільки при чоловіках, які можуть щось за це дати тощо, є виборцями з досить низьким політичним і соціальним інтелектом. Більш того, вважаю, що книга погано впливає на підлітків-дівчат, підштовхує їх до анорексії", – зазначила Євгенія Завалій.

Згодом вона забула про свій коментар, але на нього звернули увагу творці програми "Абзац" на Новому каналі, які вказали, що вони знімають випуск про книговидання і волонтерські проекти в регіонах, які з ним пов'язані. Волонтерка перевірила, що це за шоу і погодилась на інтерв’ю, де розповіла про свій блог "Екземпляр", розмовляла про Ліну Костенко та Сергія Жадана. Але їй неочікувано дали в руки книгу Ольги Фреймут і запитали, що Завалій думає про примірник.

Повірте, це нелегко перейти з Жадана на Фреймут одразу. Я чесно почала розповідати, чому #екземпляри не рекомендували б цю книгу. Аж раптом зайшла Оля з чотирма телеоператорами, які почали з нас сміятись. А Оля показала мій комент і сказала, що вона любить всіх хейтерів і полізла обійматись. Якщо чесно, ця хвилина – це жахливе почуття приниження,
– прокоментувала жінка.

Вона підсумувала, що на якийсь момент відчула себе героєм з популярного серіалу "Чорне дзеркало", в якому "шантажем змусили в прямому ефірі займатися сексом зі свинею". Але Євгенія все ж висловила свою думку Фреймут про її книгу, але та намагалась вдягнути на неї свою кепку.

Читайте також: Ольга Фреймут з кошенятами вляпалась у новий скандал: обурлива реакція соцмереж

"Я не знаю, про які стандарти телебачення можна тут казати. Шантаж, обман, приниження, психічні розлади і, насправді, це все було дуже смішно. Але я хочу, щоб ви подумали про відповідальність перед суспільством за той продукт, який сьогодні пропонують українським глядачам. Дякую всім друзям за підтримку – ви прекрасні, люблю Вас", – зауважила Завалій.

Завалій також залишила ще один пост, в якому зазначила, що до інциденту з Ольгою Фреймут блог "Екземпляри" мало читали, але тепер все змінилось.