Одна з користувачок мережі Facebook Оксана Краснова поділилась дописом, в якому можна побачити, як Ольга Фреймут тримає корзину, наповнену маленькими кошенятами. За її словами, телеведуча "пхала" тварин всім перехожим під Верховною Радою.

Читайте також: Ольга Фреймут поділилася 5 секретами, як правильно плакати перед чоловіками


Ольга Фреймут з кошенятами під Верховною Радою

Вона впихала в руки абсолютно незнайомим людям і преспокійно відвалювала далі.
Один мужик взяв кошеня, як кульочок зі сміттям і з огидою поніс кудись. Їх же спокійнісінько можуть викинути прямо там! А вони такі крихітні, тільки оченята відкрилися! Як можна впихати беззахисних тваринок всім підряд!? Це ж невідомо хто!,
– емоційно розповіла Оксана Краснова.

У коментарі до цієї публікації співробітник "Нового каналу" Оксана Сидоренко написала, що в сюжеті, який знімався, "дуже гуманітарна місія".

Інші користувачі також не залишились осторонь незрозумілої акції Ольги Фреймут.

Читайте також: Які типові помилки в поведінці можуть зіпсувати про вас враження: пояснення Ольги Фреймут

Однак 18 квітня стало відомо, що в Україні з'явиться перша в світі легальна адаптація популярного в Америці "Шоу Елен Дедженерес". Телеканал "Новий канал" вже розпочав роботу над розважальним ток-шоу, яке буде називатися "Оля" і його ведучою стане Ольга Фреймут. Українці зможуть побачити програму вже восени 2018 року.


Ольга Фреймут стане ведучою шоу "Оля", – адаптацією програми "Шоу Елен Дедженерес"

Тому, можна припустити, що ця акція була влаштована в рамках зйомок нової програми. Сама ж Ольга Фреймут ще не прокоментувала цієї ситуації.

Нагадаємо, що Ольга Фреймут вже не вперше опиняється в центрі скандалу. Нещодавно в мережі почали ширитись чутки, як Ольга Фреймут відслідковує негативні коментарі своїх підписників в соцмережах та приходить до них на особисті зустрічі, щоб вияснити, чому вони так про неї відгукнулись. На цю ситуацію вже іронічно відгукнувся український шоумен Сергій Притула.