За словами автора, до книги увійшли тексти, написані протягом останнього року. Таким чином, "Тамплієри" є певним поетичним щоденником за 2015-й – першу половину 2016 року.

"Тамплієри" – це 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається",
– так анонсує нову збірку віршів сам письменник.

Ілюстрації до книги створював талановитий одеський художник Олександр Ройтбурд.

Читайте також: П'ять українських книг, які радить прочитати Сергій Жадан

І ось вони повертаються з війни, на яку багатьох їх покликали, і помічають, що війна насправді тривала лише для них. І що відповідати за неї тепер доведеться лише їм. І прірва між їхньою відповідальністю та їхньою війною заповнена злістю й запеклістю, але також і вірою та наполегливістю. І подолати цю прірву може лише той, хто пам’ятає, з чого все почалося. А головне – знає, чим усе має закінчитися,
— уривок із нової книги.

Найближчі презентації:

6 вересня – Київ, 19:00, Кінопанорама. Придбати квитки можна тут, а слідкувати за останніми подіями на офіційній сторінці зустрічі у Facebook.

8 вересня – Львів, 19:00, Драматичний театр ім. Лесі Українки. Придбати квитки можна тут, а слідкувати за останніми подіями на офіційній сторінці зустрічі у Facebook.