Як Володимир Остапчук влаштував сюрприз для неї, Христина Горняк розповіла на своїй особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також У помаранчевому купальнику: кохана Володимира Остапчука похизувалася стрункою фігурою – фото

"Якось в середу, отримую смс від коханого з текстом: "Нічого не плануй в п'ятницю до обіду, ти мені потрібна!". Я підозрювала, але все ж ...Ми поїхали снідати в красивий ресторан, так неспішно сиділи і він сказав, що просто хотів разом провести ранок, думаю: "Хм ..."! Але потім, щось пішло не так!", – йдеться у дописі Христини Горняк.

Далі Володимир Остапчук зав’язав своїй обраниці очі та відвіз у невідомому напрямку. За словами дівчини, їхали вони недовго, але в середині був приємний та хвилюючий мандраж.

Що далі розповідати, дивіться самі на відео! Запам'ятаю цей день!!! Дякую тобі, Вова за те, що здійснюєш мої мрії і даруєш казку! Хотіла з цією радістю побути сама, але від наших ЗМІ нічого не приховати. Так що "щастя любить тишу" – це всього лише статус у ВК,
– написала кохана Остапчука

У програмі "Зірковий шлях" Володимир Остапчук розповів, що автомобіль Range Rover Христина хотіла давно. Це була її мрія останні 10 років. Тож він вирішив прислухатися до її бажань та втілити їх в реальність.

"Так смішно, тому що я сказав: "Завтра вранці ми поїдемо, звільнися в певний час". А вона відповіла: "Добре, а мені перстень на руку надягати?" Я сказав: "Кріс, просто поїдемо", – згадав Остапчук.


Володимир Остапчук подарував коханій машину / Viva

В інтерв’ю програми "Слава+" шоумен розповів, що його прайс на корпоративи та свята становить від 5 тисяч доларів – понад 130 тисяч гривень. Таких заходів за місяць він може мати близько десяти, тому його доходи дозволяють забезпечувати не лише себе та нову кохану Христину, а й двох дітей від попереднього шлюбу – доньку Емілію та сина Евана.