Лише тиждень тому Тіна Кароль оголосила про прем'єру нового треку Blow Your Mind, який записала спільно з репером Snoop Dogg та R&B-виконавцем Luca Dayz. Для "Сніданку з 1+1" зірка розсекретила подробиці співпраці над піснею, яку з нетерпінням чекають фани по всьому світу.

Вона зізналась, що впродовж своєї кар'єри багато працювала над тим, щоб українські виконавці були конкурентноспроможними на західному ринку, а не лише на Батьківщині.

До теми Тіна Кароль записала спільний трек з репером Snoop Dogg

Тіна Кароль розповіла, що минулого року підписала контракт з незалежним американським лейблом, разом з яким працювала над англомовним альбомом. Співпраця зі Snoop Dogg є лише першим кроком для виходу на світовий рівень, проте пропозиція про запис спільного треку з'явилась несподівано.

Я сиділа вдома, задзвонив телефон. І мені говорять, що у нас для тебе чудова новина, у нас буде співпраця зі Snoop Dog. А потім мені кажуть, у тебе є одна година, щоб записати свій шматок, вигадати музику, слова і так далі,
– поділилась артистка.

Тіна Кароль зізналась, що вихід з критичної ситуації знайшла, адже Україна багата на хороших композиторів. Зірка "порізала" пісню одного з авторів, з яким працює постійно: "Взяла цей шматочок, вклала, заспівала, зробили текст".

Співачка наголосила, що у пісні Blow Your Mind заспіває і залишиться собою. Через пандемію коронавірусу Тіна Кароль і Snoop Dogg не будуть знімати кліп, натомість музиканти випустять лірик-відео. Зірка зазначила, що в сучасних умовах "кривлятися в скайпі" обоє не хотіли. Прем'єра ролика відбудеться вже 28 серпня.