Колеги згадали, що акторка завжди була позитивною та усміхненою, вміла знайти підхід до кожної людини.

Читайте також: Загибель зірки "Дизель Шоу" Поплавської: з’явилось зворушливе відео про акторку

"У неї була фішка, коли вона зустрічалася із людьми, то казала із своєю притаманною хрипотою: "Ну как дела, дорогая?". Зараз навіть не уявляю собі, що цього вже не почую. Вона була, напевно, лідером гумору, лідером позитиву", – пригадала колега Антоніна Тугас.

На прощання прийшли й школярі Для них Марина Поплавська – не тільки відома гумористка, а й, перш за все, улюблена вчителька. Ще кілька років тому, попри зйомки та щільний графік, вона викладала українську мову в одній із житомирських шкіл.

Це було весело, цікаво, вона починала з теми щось розказувати, а потім зразу поєднувала це з життям. Ми навіть не хотіли нічого писати. Вона розказувала різні цікаві історії, розповідала різні жарти і весь клас сміявся,
– розповів школяр Любомир Ткачук.

Після церемонії прощання Марину Поплавську поховали на місцевому кладовищі на Алеї почесних житомирян.

Нагадаємо, жахлива аварія сталась у суботу, 20 жовтня, на Київщині. Актори "Дизель шоу" повертались до столиці із львівського концерту автобусом. Водій не впорався із керуванням і зіштовхнувся із фургоном, що їхав попереду. У лікарню з травмами потрапили 8 колег Марини Поплавської. Двох, лідера "Дизель шоу" Євгена Крутоголова та акторку Яну Глущенко, вже виписали.

ОСТАННІ НОВИНИ ПРО ДТП З АКТОРАМИ "ДИЗЕЛЬ ШОУ":