Раніше з акторкою попрощались у Києві. До приміщення "Жовтневого Палацу" у столиці прийшли сотні прихильників Марини Поплавської та її колеги з шоу-бізнесу. Всі ділились спогадами про талановиту гумористку та не стримували свого жалю.

Читайте також: Марина Поплавська загинула в ДТП: що трапилось та хто ще постраждав

Сьогодні, 22 жовтня, рідна для Марини Поплавської Житомирщина попрощається із зіркою. Церемонія розпочалась о 10:30 в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги.

Віддати шану прийшли кілька тисяч людей: вони вишикувались у довжелезну чергу. Українці приходять до драмтеатру зі сльозами на очах та несуть квіти.

Похорон Марини Поплавської на Житомирщині (відео):

Варто зазначити, що саме в Житомирі акторка навчалась та працювала. Попри насичений графік та гастролі, зірка ще не так давно викладала в одній з місцевих шкіл. Тому чимало друзів і колег Марини Поплавської прийшли на похорон акторки.

Похорон Марини Поплавської на Житомирщині (відео):

О 13:00 люди проведуть Марину Поплавську до Кафедрального Собору Святої Софії. Саме там відбудеться відспівування загиблої акторки.

На центральній площі міста, біля знаку "Я люблю Житомир" прихильники зірки поставили її фото. Друзі та знайомі Марини Поплавської приносять туди лампадки та квіти.


Похорон Марини Поплавської у Житомирі / Zhitomir.info


Прощання з акторкою Мариною Поплавською / Zhitomir.info


Марину Поплавську поховають у Житомирі / Zhitomir.info


Люди прийшли попрощатись з Мариною Поплавською / Zhitomir.info


Житомир прощається з акторкою "Дизель Шоу" / Zhitomir.info


Сотні людей вишикувались в чергу / Zhitomir.info


Прощання з Мариною Поплавською / Zhitomir.info


Похорон акторки "Дизель Шоу" / Zhitomir.info


Марину Поплавську поховають у Житомирі 22 жовтня / Zhitomir.info


Нагадаємо, що вранці 20 жовтня на Київщині сталась моторошна ДТП: автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок аварії загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська. Окрім цього, отримали травми та були госпіталізовані актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов.

ОСТАННІ НОВИНИ ПРО ДТП З АКТОРАМИ "ДИЗЕЛЬ ШОУ":