24 Канал підібрав найкращі варіанти зачісок для дівчат, які не потребують багато часу чи великих зусиль. Школа, університет, робота, прогулянка, побачення – ці ідеї підійдуть під будь-яку подію життя. За бажанням, кожен варіант можна підкреслити додатковою прикрасою, що надасть образу більшого шарму.

Цікаво Це лише один продукт: Дженніфер Лопес розкрила головний секрет догляду за шкірою

Пучок із хусткою

Розподіліть волосся на дві рівні частини та зафіксуйте еластичними гумками. Тоді два хвостики один раз переплетіть між собою, як показано на відео, а далі сформуйте гульку та зафіксуйте. Щоб образ мав більш нарядний і стильний вигляд, обв’яжіть пучок шарфом.

"Бульбашковий" хвіст

Цей варіант підійде для дівчат із довгим волоссям. Сформуйте хвіст і зафіксуйте міцною гумкою. По всій довжині волосся розподіліть умовно рівні частини, та кожен поділ також зав'яжіть гумками.

Зачіски на осінь
Осіння зачіска / Фото Pinterest

Кучерявий пучок із родзинкою

Із таким типом волосся можна робити оригінальні зачіски, які займуть лічені хвилини. Зберіть волосся в один хвіст ближче до середини голови та зафіксуйте гумкою. За бажанням, спереду можете залишати декілька пасм, що додадуть образу елегантності. Тоді візьміть шпильки, бажано невидимки, і пришпиліть закінчення волосся, щоб вийшов об’ємний пучок. Можете зав’язати хустку або додати ніжну прикрасу для завершення образу.

Коса у хвостику

Якщо у вас густе волосся, то цей варіант ідеально підійде для відтворення. Зав’яжіть хвіст не дуже високо і заплетіть косу. Коса може бути кількох варіантів: традиційна, французька, риб’ячий хвіст, джгутики тощо. Будь-який із запропонованих варіантів буде ефектним. Важлива деталь – волосся на голові бажано пригладити спеціальним гелем, щоб пасма не вибивались із зачіски, а волосся матиме блискучий і доглянутий вигляд.

Зачіска на осінь
Зачіска на осінь / Фото Pinterest

Стильні хвостики

Цей варіант підійде на будь-яку довжину та займе не більше 30 секунд виконання. Поділіть волосся, як показано на відео та зафіксуйте відділені пасма еластичними гумками під колір волосся: прозорі, білі чи чорні. Іншу частину волосся можна залишити, як є, або вирівняти чи зробити легенькі локони, за бажанням.

Автор: Марта Гнат