Сьогодні ж український журнал "Viva!" вперше опублікував фото Юрія Горбунова, який тримає підростаючого однорічного сина Івана на плечах. Хоч обличчя первістка Юрія повністю не видно, але можна побачити, що в подружжя Горбунова та Осадчої росте чарівний білявий син, який не боїться позувати перед камерами. Разом вони одягнула білі сорочки і джинси.

Читайте також: З’явилось закулісне відео зйомок Осадчої із новонародженим сином: зворушливі кадри


Юрій Горбунов з сином Іваном

Більше фото можна буде побачити у журнальному випуску видання, а поки в мережі оприлюднили уривок з відвертого інтерв’ю Юрія. Ведучий радить усім чоловікам-батькам бути присутніми на пологах дружини.

Коли чоловік чекає в приймальні, а потім йому виносять дитину: "Ось, це ваше", і він не бачив всього процесу, не бачив, що відбувається і що проживає жінка, – це одне, а коли він все бачив – це зовсім інша історія. Потім ти жінці багато прощаєш, адже пам'ятаєш, через що вона пройшла,
– коментує народження спільного сина з Катею.

Також Юрій додав, що незважаючи на всі повчання для дітей, батьки перш за все повинні показувати лише правильний приклад: "Твоє життя – це приклад того, як дитина буде рости і що буде робити".

Нагадаємо, що 18 лютого Катя Осадча вдруге народила дитину, якого назвали Іваном. У ведучої вже є 15-річний син Ілля від першого шлюбу з Олегом Поліщуком. В одному з інтерв'ю пара розповіла, як у них почались стосунки.