Вже тиждень артистка Юлія Саніна насолоджується сімейною відпусткою у Єгипті. З чоловіком Валерієм Бебком та сином Данилом вона встигла поплавати на величезному кораблі, відвідати океанаріум та на власні очі побачити величезну гойдалку посеред моря. Тепер на черзі в подружжя активний відпочинок. В інстаграм-профілі співачка зізналась, що нарешті їхні екстремальні захоплення розділяє нащадок.

Цікаво У розкішному купальнику: Юлія Саніна показала захопливі фото з сином

Активний відпочинок Юлії Саніної у Єгипті

Сім'я відправилась у пустелю, аби побачити верблюдів і поганяти піщаними схилами на квадроциклах у червоних шоломах і картатих хустинах. Юлія Саніна зізналась, що ще рік тому нізащо не наважилася б влаштувати подібні розваги з сином Данилом. Адже з собою довелося б брати "змінний одяг, їжу, щось смачненьке в дорогу, планшет з мультиками, іграшки, на випадок, якщо йому стане нудно".

Однак хлопчику нещодавно виповнилось 5 років, і він все більше цікавиться захопленнями батьків. Тому від активного відпочинку Данило також отримав насолоду та мужньо долав кілометри пустелею без капризів.

Раніше від однієї думки про активні екскурсії з дитиною у мене починало смикатися око… Я так мріяла показати дитині все те, що подобається мені. Мій улюблений 5-річка, нарешті стало легше і тобі стало цікаво,
– написала співачка.

Для відпочинку Юлія Саніна обрала дуже короткі шорти, світлу футболку з принтом і сандалі. Зірка насолоджувалась активним днем без макіяжу, демонструючи природну красу. На сімейних фото зірка виглядала по-справжньому щасливою.


Юлія Саніна з сином і чоловіком у Єгипті / Фото Instagram / @the_hardkiss


Юлія Саніна з сином і чоловіком у Єгипті / Фото Instagram / @the_hardkiss


Юлія Саніна з у Єгипті / Фото Instagram / @the_hardkiss