Про це пише видання Сosmo.com.ua.

Асана №1

Треба сісти рівно, коліна і ступні зімкнуті. Правою рукою візьміться за ліве коліно, а ліву руку поклади на спинку стільця. З кожним вдихом все більше і більше слід виправляти хребет. Треба зробити 5-7 глибоких вдихів, потім повторити асану з іншого боку.

Читайте також: Експерти підрахували, скільки часу жінки обирають одяг на роботу

Асана №2

Сядьте рівно, спину максимально притисніть до стінки стільця. На видиху поверніться вправо, заводячи праву руку назад. Затримайтеся в цьому положенні, зробивши 5-7 глибоких вдихів і видихів. Після цього повторіть вправу на іншу сторону.

Асана №3

Витягніть руки вперед або вгору та зробіть 10 оборотів зап'ястями всередину і зовні. Потім швидко розчепірте пальці і зберіть їх у кулаки, повторюючи цю вправу 10 разів.

Асана №4

Сядьте рівно, поставте ноги на підлогу. Праву гомілку візьміть і покладіть на ліву ногу вище коліна. Щоб краще розтягнути м'язи, натисніть на праву ногу правою рукою. Зробіть 5 глибоких вдихів і переходите до іншої ноги.

Асана №5

Встаньте з-за столу, розташуйтесь так, ніби збираєтесь зробити чатурангу. Опустіть таз ближче до столу з прямими руками, не переносячи вагу в поперек - використовуйте силу ніг. Розтягніть грудний відділ між плечима і м'яко відхиліть підборіддя вгору, лопатки опускаючи вниз. Утримуйте чатурангу 10 глибоких вдихів.