Про це поет Юрій Рибчинський розповів у інтерв'ю DT.UA.

Як відомо, бюджет Євробачення-2017 в Україні склав майже мільярд гривень, або понад 30 мільйонів євро. Для порівняння, минулорічний конкурс у Швеції коштував на 10 мільйонів менше.

За його словами, не обійшлось без корупційної складової, адже на бюджет українського Євробачення-2017 можна було провести три подібні конкурси.

"Не знаю, куди дивиться наша прокуратура, але це ж на поверхні – корупційна складова цього конкурсу. Наприклад, у минулому році в Стокгольмі подібний конкурс провели за 9 мільйонів євро. І досить пристойно. В Естонії колись витратили 12 мільйонів євро. Але такі цифри, як у нас, багатьом країнам навіть не снилися. Бідний народ у Європі – й найдорожче Євробачення", – сказав Рибчинський.

Читайте також: Вигнати зараз співака – нарватися на глобальний скандал, – нардеп про учасника Євробачення-2017

Не оминув увагою поет і той факт, що для конкурсу не будували концертні зали, а оренда Міжнародного виставкового центру "абсолютно дика".

Так, на футбольному Євро-2012 теж, не сумніваюся, була корупційна складова. Але тоді хоча б були побудовані дороги, реконструйовані стадіони. І це все залишилося Україні,
– зазначив Рибчинський.

Додамо, також голова українського журі конкурсу Євробачення-2017 Юрій Рибчинський заявив, що його не запросили ні на шоу, ні на червону доріжку.

Зазначимо, у фіналі Євробачення-2017, крім SMS та телефонних дзвінків, ви можете голосувати в додатку Телепортал. Вартість голосування в додатку, як і за допомогою SMS-повідомлення, становить 5 грн з ПДВ. У Телепорталі ви зможете переглянути також основну інформацію про учасників з фото, тому зробити свій вибір буде зручніше і швидше.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017