Про це він сказав у коментарі ZN.ua.

"Мене не те, що на червону доріжку не запросили, мене наразі взагалі не було як такого – навіть запрошення на сам конкурс Євробачення. Хіба мені щодо цього потрібно звертатися до організаторів?" – обурився Рибчинський.

Він також прокоментував ситуацію, коли переможницю Євробачення-2016 Джамалу не пустили на червону доріжку.

Що можна говорити, якщо Джамалу не пустили на червону доріжку. У якій країні таке було? Людина виграла Євробачення і завдяки їй проходить сам конкурс. Але цього артиста не пускають на червону доріжку, на церемонію відкриття. Це ж якийсь театр абсурду. І ми, на жаль, у цьому "театрі" посідаємо поки перше місце,
– додав поет.

За словами Рибчинського, журі оцінює виступи учасників конкурсу по "монітору" і з жодним з членів журі не укладено договору. Тобто вони не знають взагалі на яких умовах працюють.

"Хоча я працюю в журі не перший раз і завжди така робота вважається оплачуваною", – додав він.

Як відомо, цього року від України оцінюють учасників Євробачення поет Юрій Рибчинський, призер конкурсу "Дитяче Євробачення-2013" Софія Тарасова, композитор і аранжувальник Сергій Грачов, продюсер Яна Прядко та радіоведучий Серж Гагарін.

Нагадаємо, 7 травня перед Маріїнським палацом у Києві відбулася церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Продюсер переможниці Євробачення-2016 Джамали Ігор Тарнапольський повідомив, що співачку не пустили на червону доріжку.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017