Українські туристи прибули в курортні міста Єгипту – Хургаду та Шарм-ель-Шейх. Працівники аеропорту, супроводжуючі гіди та туристи перебувають в масках, повідомляє 24 канал.

Читайте також Куди можуть полетіти українці у відпустку: список країн

У Шарм-ель-Шейху туристів розважав скрипач, а в Хургаді для гостей влаштували справжні народні танці. Відповідні світлини та відео з'явилися на одному з телеграм-каналів.


Гіди зустрічають гостей у Єгипті / Фото з Telegram


Українські туристи прибули в Єгипет / Фото з Telegram


Туристів зустрічають смаколиками / Фото з Telegram


Українські туристи прибули на відпочинок в Єгипет

Як зустрічали туристів у Шарм-ель-Шейху: дивіться відео

Як зустрічали туристів у Хургаді: дивіться відео

З послабленням карантину роботу в Єгипті відновили готелі, кафе та клуби. Відомо, що в готелях номери будуть заповнюватися лише на половину, заради безпеки гостей. Кожної години працівники готелю зобов’язані дезінфікувати місця найбільшого скупчення людей.

Читайте також Перші туристи вирушили з України до Туреччини: які тепер правила

Попередньо туристи, які прибули в країну за 72 години до вильоту, мали зробити ПЛР-тест та підтвердити, що вони не заражені COVID-19. Відпочиваючі також мають дотримуватися соціальної дистанції в чергах та в трансферах.

Після повернення з Єгипту туристам доведеться дотримуватися обов'язкової 14-денної самоізоляції, адже Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19. Станом на 1 липня у Єгипті виявили 68 311 випадків коронавірусу, від недуги померли 2953 особи. Одужати вдалося 18 460 людям.

Від 1 липня українці мають досить широкий вибір, куди полетіти відпочивати. Деякі країни почали запускати до себе українських туристів ще від середини червня. Наразі можна полетіти до Албанії, Чорногорії, Туреччини та Тунісу.


Куди можуть полетіти українці / Інфографіка 24 каналу