У багатьох країнах можна сміливо обирати будь-яке ім'я для своєї дитини. Втім, є такі, де ця свобода – обмежена. 24 Канал підкаже, які імена заборонено давати дітям у різних країнах світу.

Дивіться також Популярні і зараз: 8 старовинних українських імен для дівчаток і хлопчиків

Заборонені імена

У Австралії не можна називати дітей Ікея, адже це назва шведської меблевої компанії. Під забороною всі імена, які пов'язані з релігією, наприклад, Сатана, Христос.


Австралія / Фото Smartfly

У Новій Зеландії заборонено використовувати імена "Королева", "Герцог", "Принцеса" та будь-які королівські титули.


Нова Зеландія / Фото tripmydream

У Мексиці забороняється використовувати імена вигаданих персонажів або ті, над якими можуть насміхатись. Зокрема, Обрізання, Герміона, Бургер Кінг, труси, Шпинат.


Мексика / Фото Travel

Географічні назви перебувають під забороною в Індії. Тобто, India або Delhi не можна називати новонароджених. Також утримуються від будь-яких назв релігійного походження.


Індія / Фото Везувій Тревел

У деяких мовах Lord перекладається як "Господь". Тож у Німеччині не можна давати таке ім'я. Люцифер – аналогічно заборонений.


Німеччина / Фото Українська правда

Франція ставить табу на назви, пов'язані з їжею: Нутелла, Полуниця. Нещодавно до цього списку потрапило ім'я Принц Вільям для хлопчиків та Міні Купер для дівчаток. Не намагайтесь використовувати у Франції імена з "Гри престолів".


Франція / Фото Mind.ua

Ізраїль також суворо ставиться до релігійних назв: Богом назвати свого новонародженого не зможе ніхто.


Ізраїль / Фото Travel

У Китаї суворо ставляться до ісламських імен, або до тих, які містять символи чи латинські букви.


Китай / Фото КНУ ім. Шевченка

Португалія скептично ставиться до ім'я Філіп. Назвати немовля Phillip не зможете, а Filipe – використовуйте без проблем.


Португалія / Фото TPG