Тінь переважно утворюється під високими деревами. Тому якраз під ними можна висаджувати ті квіти, яким комфортніше зростати не під сонцем, а у затінку. Про які саме йдеться – підкаже 24 Канал.

Дивіться також Вирощуємо магнолію в домашніх умовах: чим підживлювати і як доглядати

Які квіти ростуть у затінку

Багато різних квітів можуть рости в тіні, залежно від конкретних умов затінення та ґрунту. Існує чимало таких, які можуть процвітати в умовах затінення.

  • Хоста – це багаторічна рослина з квітучими квітками, які можуть рости в повній тіні. Вони дуже популярні серед садівників, оскільки мають різноманітні форми та кольори листя.

Хоста
Хоста / Фото Про клумби

  • Фуксія. Цю квітучу рослину часто використовують для декорування балконів та терас. Вона може процвітати в тіні, але потребує ретельного поливу та доброго дренажу.

Фуксія
Фуксія / Фото Вікіпедія

  • Астильба. Це ще одна багаторічна рослина, яка може рости в тіні. Вона має квіти різноманітних кольорів та форм. Їй потрібна достатня кількість вологи для зростання.

Астильба
Астильба / Фото Рослиновід

  • Віола – це однорічна або багаторічна рослина з квітами різних кольорів, яка може рости в тіні. Віола може процвітати з ранньої весни до пізньої осені.

Віола
Віола / Фото Asterias

  • Іриси. Деякі види ірисів можуть рости в тіні, зокрема, невимогливі іриси гірські та іриси лукові. Проте, більшість ірисів потребують більше світла та ґрунту для кожного виду квітів, які ви хочете посадити в умовах затінення сонячного світла.

Ірис
Ірис / Фото Asterias

  • Ще одним видом квітів, які люблять тінь є конвалії. Вони цвітуть маленькими білими квіточками та їм не потрібно багато сонячного проміння.

Конвалія
Конвалія / Фото Феофанія

  • Аюга – це квітка, яка зацвітає навесні. Вона переносить будь-яку тінь. Найчастіше цвіте фіолетовим кольором упродовж кількох тижнів.

Аюга
Аюга / Фото Вікіпедія

  • Рослина, яка добре переносить і тінь, і посуху – це барвінок. Він цвіте блакитними та фіолетовими квіточками. Ним дуже добре прикрашати паркани чи балкони, адже він в'ється.

Барвінок
Барвінок / Фото Рослиновід