Пропонуємо дізнатися декілька справді важливих підказок та порад, яке пальто найкраще виглядатиме на вашому тілі і які речі з ним можна поєднувати.

Читайте також: 5 фасонів пальто, які ніколи не вийдуть з моди

Фігура "Пісочний годинник"

Ви справді везуча жінка! У вас виражена талія і приблизно одного об'єму стегна і плечі. Тому вам підійде майже будь-який фасон. Найбільш вдалим вибором для вас стане однобортне пальто з поясом, довжина якого повинна бути до коліна.

Якщо у вас пишні форми, ваш варіант – пальто із невеличкою спідницею-кльош або такою, що спадає зі стегон.

Фігура "Трикутник"

Навіть якщо у вас стегна ширші за плечі, то можна вибрати пальто, яке приховає недоліки і підкреслить ваші переваги. Зверніть свою увагу на двобортні пальта до колін.

Зробіть акцент на верхній частині тулуба за допомогою декору: об'ємних комірів, кишень та іншого. Уникайте великих прикрас або акцентів у районі стегон.

Читайте також: Як носити пальто з кросівками: 5 головних правил

Фігура "Перевернутий трикутник"

Швидше за все, ви спортсменка, тому вам слід вибрати пальто із спідницею-кльош і довгим V-подібним вирізом. Ви вже зрозуміли, що акцент повинен бути на стегнах і мінімум уваги до верху.

Віддайте перевагу укороченому варіанту з накладними кишенями біля стегон.

Фігура "Прямокутник"

Вам потрібно вибрати пальто, яке зробить форми більш жіночними. Наприклад, можна підібрати пальто А-силуету з розкльошеною спідницею і злегка підкресленою талією. Також можна надіти двобортні варіанти, а ще пальто з асиметричним коміром.

Якщо ви не хочете підкреслювати жіночність, віддайте перевагу двобортним вільним пальтам-oversize з V-подібним вирізом.