Однак, незважаючи на швидкоплинність модних тенденцій, все ж залишаються декілька основних фасонів пальто, які завжди можна "обіграти" будь-якими аксесуарами.

5 фасонів пальто, які ніколи не вийдуть з моди

Пальто на одному гудзику

Пальто прямого крою до колін або нижче з глибоким вирізом майже до талії є безперечною класикою, в якій навіть жінка з пишними формами буде виглядати витонченою. До того ж, в поєднанні з ним чудово виглядають светри з об'ємними комірами і довгими шарфами, які можна обертати навколо шиї кілька разів.

Читайте також: 7 оригінальних способів, як одягати шарф-хомут

Пальто-бушлат

Модні бренди продовжують експлуатувати тему "мілітарі", пропонуючи жінкам одягатися то в куртки кольору хакі, то в жакети, схожі на гусарські камзоли. Тому пальто-бушлат не тільки обожнювана усіма класика, але і модний тренд цього сезону. Його відмінні риси – високий комір і два ряди гудзиків.

Пальто-халат

Щоб підкреслити свою жіночність, мільйони дівчат по всьому світу слідом за герцогинею Кейт Міддлтон віддають перевагу пальто з акцентом на талії, який створюється за рахунок поясу. Пальто-халат має або ґудзики, або блискавку в якості застібки.

Читайте також: Як носити шарф восени: 15 зіркових образів

Двобортне пальто

Найелегантніший варіант з нашої вибірки – класичне двубортне пальто прямого крою, яке вже точно прослужить вам не один сезон. Класичний силует цієї моделі дозволяє погратися з яскравими квітами – все одно ви зможете виглядати в міру строгою.

Пальто-кокон

Пальто овальної форми затишно обволікає фігуру і його можна сміливо назвати одним з найбільш трендових серед перерахованих моделей, тому що відповідає модній тенденції останніх років – oversize. А ще в такому пальто виграшно виглядає будь-яка фігура.