Модний образ можна створити як з просто накинутим на шию хомутом, так і з загорнутим вдвічі або розкритим чи таким, що закриває плечі.

Читайте також: Як носити шарф восени: 15 зіркових образів

Пропонуємо дізнатись 7 чудових способів використання шарфа-хомута, які підкреслять або ж приховають потрібні деталі вашого силуету.

1. Одягніть шарф-хомут на шию, не загортаючи і не зав'язуючи його. Такий спосіб лаконічний і простий, а шарф таким чином підкреслить і візуально подовжить шию і силует.

2. Накиньте шарф-хомут на одне плече, а потім, зробивши петлю, одягніть на інше. Такий жіночний лук додасть витонченості образу, особливо якщо ваш шарф крупної в'язки. Зверніть увагу, що такий образ підійде для "гладкого" верху, джемпера чи сукні з довгим рукавом, але його абсолютно протипоказано одягати на піджак або куртку.

3. Накиньте шарф на шию, скрутіть і другу петлю одягніть на голову. Такий лук підійде для холодної погоди, замінивши шапку.

4. Накиньте хомут на шию, перекрутіть і додаткову петлю знову вдягніть на шию. Такий спосіб вважається класичним і найпоширенішим.

Читайте також: Як побороти осінню хандру: 5 перевірених способів

5. Складіть шарф вдвічі, обгорніть навколо шиї і один кінець просмикніть в петлю на іншому. Цей спосіб виглядає більш строго, ніж подвійна петля, і запозичений у класичного шарфа.

6. Одягніть шарф, як жилетку. Таким чином ви підкреслите лінію плечей і створите жіночний образ.

7. Накиньте шарф-хомут на шию, скрутіть і знову одягніть на шию, тільки цього разу одну петлю залишіть довшою. Це ще один дуже простий спосіб урізноманітнити звичний лук і візуально подовжити силует.