Дуже стриманий та вишуканий стиль герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон захоплює мільйони шанувальників. В мережі навіть створюють акаунти-двійники, які копіюють стиль та образи жінки принца Вільяма.

Читайте також: Перукар Селени Гомес поділилась секретом, як повторити ідеальний блонд співачки

Однак Соня Харія вирішила допомогти прихильникам зробити схожий макіяж як в Кейт.

Основа

Перед нанесенням тонального крему герцогиня користується силіконовим праймером, який допомагає зберігати макіяж свіжим протягом багатьох годин і вирівнювати мікрорельєф шкіри. Завдяки такому силіконовому праймеру і вдається отримати рівну поверхню, через що легко наносити тон.

Тон

Щоб створити природний колір шкіри, візажист Кейт Міддлтон використовує матуючий тональний крем, але застосовує його лише на проблемні ділянки обличчя. Також герцогині наносять консилер під очі і зволожуючу сироватку для обличчя.

Читайте також: Королівські правила: чому Кейт Міддлтон ніколи не фарбує нігтів

Завершує роботу з тоном легка пудра. Для створення природного, але виразного рум'янцю Кейт наносять рум’яна або ж хайлайтер персикового і золотого кольорів на верхню частину щік.

Очі і брови

Оскільки в Міддлтон зелені очі, візажисти часто їх виділяють за допомогою коричневих тіней. В такому випадку для схожому ефекту слід нанести базу під тіні, а після – світлий відтінок до лінії брів.

Потім акуратно нанести на рухомі повіки світло-коричневі тіні й розтушувати. А для вечірнього макіяжу можна підкреслити очі за допомогою чорного олівця, нанесеного по лінії росту вій верхніх повік. Брови також підкреслять коричневі тіні.

Губи

На всіх заходах Кейт Міддлтон старається з'являтися з натуральним кольором губ. Зазвичай вона наносить прозорий блиск або помаду, яка ледь відрізняється від її природного тону, або ж зовсім залишає губи без косметичного засобу.