Правила поведінки існують навіть в Instagram. Тому не дивуйтесь, якщо ваші фото з хештегами #я #селфі #самфото не збирають достатню кількість лайків.

Читайте також: Топ-10 найпопулярніших хештегів Instagram

1. Якщо вам більше 21 років – селфі більше не для вас

Як би це сумно не звучало, якщо ви досягли 21-річного віку забутьте про селфі. Не постіть нові окуляри чи нову зачіску, це буде виглядати недоречно. Або хоча би спробуйте звести таку кількість фотографій до мінімуму.

Виняток із правила – фешн-блогери, моделі і всі ті, хто заробляє на життя своєю зовнішністю.


Правила публікації селфі в Instagram

2. Підписи до селфі

Ніколи не пишіть щось на кшталт: #нудно, #навчання, #пораспати, #Доброгоранку, #тренування тощо. Просто запитайте себе, щоб написала Кім Кардашьян і зробіть навпаки.

Читайте також: ТОП-5 найпопулярніших дівчат в Instagram

3. Знайте міру

Селфі як зарплата: більшості вона видається тільки два рази на місяць (аванс + залишок). Ви ж не забули, що в профілі користувача фотографії відображаються у вигляді сітки? Так ось, серед 12 фотографій має бути не більше двох селфі.

4. Не виглядайте безглуздо

Забутьте про губи "качечкою" чи фото, на яких ви нібито спите. Такі селфі викличуть лише сміх у ваших підписників.

5. Будьте відверті

Демонструвати свої справжні емоції не забороняється. Вам необхідно відверто зізнатися в тому, що ви насправді хочете сказати своїм знімком. Наприклад, до фото без сорочки підпис "Подивіться на мій прес" підходить набагато краще, ніж "ЛОЛ, у мене в ванній брудне дзеркало". Будьте чесними. Говорити правду – це не погано.


Будьте відверті на селфі