Коли ви перебуваєте разом із другою половинкою протягом тривалого часу, то потрібно ще більше працювати над стосунками, щоб бути в гармонії, розуміти один одного та підтримувати. Сім'я – це постійна робота над собою та взаєминами з коханою людиною. Карантин став справжнім випробуванням для багатьох пар, тож знаменита танцівниця Катерина Кухар вирішила дати декілька порад з власного досвіду, які допоможуть зберегти злагоду в родині.

Читайте також: Катерина Кухар поділилася списком улюблених фільмів: що радить переглянути прима-балерина

Як зробити так, щоб у сім'ї панував мир та гармонія Катерина розповіла сайту ТСН.ua.

Поради для збереження сімейного щастя від Катерини Кухар:

  1. Обіймайте один одного.

​"У нас із Сашком є ранковий ритуал: хто перший відкриває очі вранці, той обіймає іншого. В обіймах ми змінюємо три пози перед тим, як встати з ліжка. Наприклад, якщо я перша прокинулася, я обіймаю Сашу, потім ми перевертаємося, Саша обіймає мене – друга, а третя поза, як вийде і тільки потім ми встаємо. Під час обіймів виробляється гормон щастя – окситоцин. Так ми піднімаємо собі настрій", – розповіла прима-балерина.

  1. Не засинайте у сварці.

"Ми ніколи не засинаємо у сварці і з образою в душі, є ймовірність, що вранці прокинемося із ще більшою образою. Тому обов'язково миримося перед тим, як лягати спати", – зізналася Катерина.

  1. Розподіляйте обов’язки.

"Ми розподілили обов'язки і знаємо, хто за що відповідає. Наприклад, Саша спокійніший, ніж я, тому під час карантину він виконує з дітьми домашні завдання. Я уважна і педантична, тому відповідаю за чистоту", – поділилася знаменитість.

  1. Цінуйте радість моменту.

"Вчіться радіти моменту. Я для себе зробила висновок: не ставте межі, іноді варто переглянути свій скептицизм. Ігри не завжди повинні бути "манірні" і за правилами чистоти. У період карантину це особливо важливо. Я раніше завжди сердилася на Стоянова, який, коли грається з дітьми, перевертає з ними квартиру догори дриґом. Я бігала за ними з криками, роздратуванням і псувала їм свято. Тепер я переглянула свою позицію і приєднуюсь до них, а потім вони допомагають мені все поставити на свої місця", – наголосила Катерина.

  1. Стежте за своїм зовнішнім виглядом.

"Одне з важливих правил "вимушених вихідних", яке допомагає внутрішньо організувати себе і подобатися чоловікові – вбиратися", – зауважила балерина.

Зазначимо, станом на ранок 2 квітня в Україні підтвердили 804 випадки захворювання коронавірусом, з яких 20 летальні. 13 людям вдалося одужати. Для збереження здоров'я та життя слід залишатися вдома.


Чому важливо залишатися вдома / Інфографіка 24 каналу