За словами зірки, для стрункої фігури не обов'язково відвідувати спортивний зал, адже всі вправи можна виконувати вдома. Це Маша Єфросиніна наочно продемонструвала, показавши комплекс, який допоможе кожному підтримувати свою форму в тонусі.

Читайте також: Три покоління на фото: Маша Єфросиніна показала сімейну ідилію

"Сучасна жінка настільки зайнята і так швидко мчить по життю, що завжди вигадує собі виправдання, щоб не йти в зал, басейн, на танці: не витрачати час на дорогу, переодягання і на абонемент! Ми знайшли вихід – комплекси, розроблені для всіх максимально звичних вам обставин: будинок, дитячий майданчик, офіс і навіть ваш диван!" – поділилась Маша Єфросиніна.

Як переконує телеведуча, вправи – не просто довільна її підбірка, а рекомендації фітнес-тренера, з якою зірка співпрацює уже 15 років. Маша Єфросиніна виконувала їх під ретельним наглядом маленького сина та інструктора. При цьому для нащадка телеведучої все було своєрідною грою, а от його зіркова мама зробила чимало корисних вправ. Зокрема, Маша Єфросиніна продемонструвала, як правильно робити присідання, випади, динамічну планку, віджимання, качання преса, повзання.

Як займатись фітнесом з дітьми: відеоурок від Маші Єфросиніної – дивіться ролик