Про це Карлі Клосс зізналася в інтерв'ю виданню Refinery.

Читайте також: Втекли і уклали шлюб: Алек Болдуін підтвердив одруження Хейлі і Джастіна Бібера

Вона виглядала просто чудово в день свого весілля! Мені здається, це важлива подія, під час якої ти просто хочеш відчувати себе щасливою, красивою і спокійною. Я думаю, що найбільше нареченого і наречену прикрашали їхні сяючі внутрішнім світлом обличчя в той день!
– наголосила модель.


Весілля принца Гаррі і Меган Маркл / Getty

Карлі зізналася, що їй сподобався непомітний макіяж і зібране волосся Меган. Також вона натякнула на те, що найімовірніше буде виглядати схожим чином на своєму весіллі з Кушнером.

У звичайному житті я люблю експериментувати з макіяжем і розставляти яскраві акценти на губах або очах. Однак в день весілля мені хочеться зробити ставку на натуральність... Також зібране волосся виглядає дуже мило і не заважає під час танців,
– розповіла Клосс.


Меган Маркл / Getty

Нагадаємо, закохане майбутнє подружжя почало свої відносини близько 6 років тому, – у 2012 році. Ще кілька місяців тому в інтерв'ю виданню The New York Times Карлі Клосс відмовилася коментувати свої стосунки з бізнесменом, але чутки про планування їхнього весілля з’явились ще минулої весни. Для двох сторін пари цей шлюб стане першим і що цікаво, сам Джошуа Кушнер є рідним братом Джареда Кушнера – чоловіка Іванки Трамп. Згодом модель заявила про їхні заручини. Також заради одруження з Джошуа Карлі Клосс змінила віросповідання й прийняла юдаїзм.