Навіщо потрібно визначати свою форму обличчя

Якщо ви знаєте свою форму обличчя. то ви можете підкреслити переваги і недоліки особи за допомогою зачіски, форми брів та макіяжу. Наприклад, дівчатам з круглим обличчям варто уникати бобу з прямою чубчиком, округлених брів і макіяжу з чітко окреслені геометрією.

Читайте також: Як приховати втому за допомогою макіяжу: 6 секретів

Як визначити форму обличчя

Квадратна форма обличчя

Головними характеристиками "квадратів" є приблизно однакове співвідношення між довжиною і шириною обличчя, а також практично рівна лінія підборіддя і масивна щелепа. Іншими совами, ви можете виміряти відстань від найвищої точки скроні до точки, з якої починається щелепа. Вона буде дорівнювати ширині вашої щелепи.


Як визначити форму обличчя – квадратна форма обличчя

Знаменитості з квадратною формою обличчя: Камерон Діас, Анджеліна Джолі і Сандра Баллок.

Форма обличчя "діамант"

Якщо візуально провести лінію, що сполучає точки центру лінії росту волосся, скул і підборіддя, у вас вийде діамант – звідси і назва. Дівчата, що володіють такою формою обличчя, мають гостре підборіддя і високі вилиці. Основна відмінність між особою-діамантом і особою-серцем – це лінія росту волосся – у "діамантів" вона вужча.


Як визначити форму обличчя – форма "діамант"

Знаменитості з формою обличчя "діамант": Ванесса Хадженс і Ешлі Грін.

Прямокутна форма обличчя

Прямокутні обличчя іноді ще називають "продовгуватими". За своїми характеристиками вони дуже схожі з "квадратами", але мають різну довжину і ширину. Ваші лоб, щоки і щелепу приблизно однакової ширини, а підборіддя злегка подовжене.


Як визначити форму обличчя – прямокутна форма

Знаменитості з прямокутною формою обличчя: Джоан Смоллс, Сара Джессіка Паркер і Алекса Чанг.

Форма обличчя "серце"

Тут все дуже просто: якщо у вас загострене підборіддя, а лоб є найширшою частиною особи, то форма вашого обличчя – "серце". Цікаве спостереження: у дівчат, у яких волосся росте трикутним виступом на лобі – найчастіше саме така форма особи, що ще більше підкреслює схожість із зображенням серця.


Як визначити форму обличчя – форма "серце"

Знаменитості з формою обличчя "серце": Сара Хайланд, Різ Уізерспун і Хлоя Грейс Моретц.

Кругла форма обличчя

Кругле обличчя має більш м'які кути – сторони вашого обличчя закруглені і не мають прямих ліній. Ще парочку характеристик: у вас пухкі щічки, , а найширша частина обличчя – вилиці.


Як визначити форму обличчя – кругла форма

Знаменитості з круглою формою обличчя: Елізабет Олсен, Дженніфер Лоуренс і Джінніфер Гудвін.

Овальна форма обличчя

Обличчя у формі овалу можна порівняти з перевернутим яйцем: ваш лоб трохи ширший, ніж підборіддя. Така форма наближена до "прямокутника", але тільки з більш м'якими підборіддям і плавними вилицями. До речі, овал вважається канонічною формою обличчя.


Як визначити форму обличчя – овальна форма

Знаменитості з овальною формою обличчя: Олівія Манн, Керрі Вашингтон і Блейк Лайвлі.