Перш, ніж увімкнути пральну машинку, уважно прочитайте ярличок речі. Якщо там є значок, що дозволяє правити в машині – можна розпочинати приготування. Якщо ж дозволене лише ручне прання – краще не ризикуйте, щоб не зіпсувати річ.

Читайте також: Як доглядати за волоссям взимку: поради, які вам знадобляться

Як підготувати пуховик до прання в пральній машинці

Потрібно придбати засіб для прання пуховиків (від звичайного порошку можуть залишитися розводи) та кульки, які не дозволять пуху збитися під час прання. Їх можна замінити на звичайні тенісі м'ячі – вам знадобиться 4-8 таких м'ячів.

Обробіть спеціальним засобом наявні на куртці плями, щоб вони краще відіпралися. Застебніть блискавку і ґудзики, перевірте усі кишені.


Використовуйте для прання спеціальні кульки або тенісні м'ячі

Пуховик необхідно прати вивернутим навиворіт (вивернути назад куртку потрібно вже після остаточної сушки).

Який режим вибрати для прання пуховика

У багатьох пральних машинках є спеціальні режими, які дозволяють прати саме пуховики. Якщо ж у вас немає такої функції – вибирайте режим делікатного прання: для шовку або вовняного одягу.

Температура води повинна становити 30 градусів. Також увімкніть режим додаткового полоскання. А от віджим вимкніть, адже це може принести шкоду куртці у вигляді збитого наповнювача.


Температура прання для пуховика – 30 градусів

Як правильно сушити пуховик

Перш, ніж повісити куртку на вішалку – виверніть кишені і розстебніть блискавку та ґудзики, а також розгладьте куртку руками. Не варто сушити пуховик на батареї або феном. Пуховик має висохнути на вішалці самостійно.