Як правильно мити волосся

Ви, напевно, ніколи особливо не задумуєтесь над процесом миття волосся. А дарма. Мийте лише коріння волосся та шкіру голови. Кінчикам буде достатньо мильної води під час звивання шампуню. Особливо взимку не забувайте використовувати маску чи кондиціонер для волосся.

Читайте також: Пілінг взимку: 5 рецептів відмінних масок для обличчя

Також в зимовий період прискіпливо поставтесь і до вибору шампуню. Надайте перевагу тим, що не містять SLS (Sodium Lauryl Sulfate) – саме цей компонент може спровокувати сухість та ламкість вашого волосся.

Згадайте маму

Коли ви в дитинстві взимку виходили з дому, мама обов'язково просила одягнути шапку. Мама була права! Краса може й вимагає жертв, але взимку такі жертви не виправдані. Носіть шапку, кепку чи капелюх. Саме це вбереже коріння волосся. Саме холод може спровокувати випадіння волосся, тому попіклуйтесь, щоб голова завжди була в теплі.

Регулярно робіть стрижку

Ходити до перукаря взимку потрібно хоча би раз на 6 тижнів. Під час походу в салон підстрижіть свої кінчики, а якщо помітите, що волосся ламається – зробіть додаткову процедуру, що зможе відновити структуру волосся. Якщо ви цього не будете робити, то ваше волосся "розшарується" і звісно виглядає це не дуже естетично.