Дакота Джонсон стала запрошеною гостею шоу ведучої Еллен Дедженерес. Телевізійний проєкт має шалену популярність в США, а уривки ексклюзивних інтерв'ю описують чи не всі знамениті таблоїди.

Читайте також: У пальті від Dolce & Gabbana: Меланія Трамп показала підготовку до Різдва

Для святкового різдвяного випуску 30-річна акторка обрала особливий образ. Дакота Джонсон постала перед камерами у стильному твідовому костюмі, який складався з мідіспідниці та жакета. Картате червоно-чорне вбрання знаменитість обрала з колекції Alessandra Rich. Різдвяний образ Дакота доповнила босоніжками на підборах, вартість яких становить близько 400 доларів.


Дакота Джонсон на шоу Еллен Дедженерес / Twitter / @WorldOfDakota


Різдвяний образ Дакоти Джонсон / Twitter / @WorldOfDakota

Це не вперше Дакота Джонсон бере участь у телевізійному проєкті Еллен. Однак цей візит до телеведучої акторка, ймовірно, запам'ятає. Все тому, що під час шоу журналістка поцікавилась, як розвиваються її стосунки з солістом гурту Coldplay Крісом Мартіном. ЗМІ не встигають за розвитком їхнього роману, адже інсайдери то говорять про розрив, то про майбутнє весілля. Проте відповіді від Дакоти Джонсон вона не отримала, а акторка перевела тему бесіди на новий фільм за її участю – "Арахісовий сокіл".

Читайте також: Знову разом: Дакота Джонсон засвітилась на побаченні з лідером Coldplay Крісом Мартіном


Стильний вихід Дакоти Джонсон / Twitter / @WorldOfDakota