Після процедури демакіяжу ви не повинні відчувати "стягнення" шкіри. Щоб цього не сталось, потрібно обрати спосіб зняття макіяжу відповідно до свого типу шкіри.

Читайте також: 5 щоденних звичок, від яких швидше старіє шкіра

Міцелярна вода, гелі і лосьйони для демакіяжу

Ці засоби підходять для всіх типів шкіри, здатні впоратися з будь-яким макіяжем. Після застосування залишають досить приємні відчуття. Крім того, міцелярну воду можна використовувати в якості тоніка для обличчя. Якщо засіб на масляній основі (наприклад, для зняття косметики з вік), то його потрібно потім змивати міцелярною водою.


Правильний демакіяж збереже молодість та красу шкіри

Молочко і вершки, пінка

Такі засоби найбільше підходять для сухої шкіри, комбінованої і нормальної. Якщо ваша шкіра схильна до жирності, краще віддати перевагу гелю. У складі молочка або вершків для демакіяжу можна зустріти зволожуючі і живильні компоненти. Засоби відмінно видаляють косметику і при цьому дбайливо очищають шкіру. Але ці засоби потрібно обов’язково змивати водою.

Масла для зняття макіяжу

Є масла для кожного типу шкіри, вони добре справляються з косметикою. Крім того, вони доглядають за шкірою, глибоко проникаючи у верхні шари дерми. У застосуванні немає нічого складного: капніть кілька крапель води і кілька крапель олії на ватний диск, і протріть обличчя. Після застосування найкраще буде вмитися і протерти шкіру тоніком.


Обирайте спосіб демакіяжу відповідно до типу шкіри