Боротися з осінньої хандрою, як мінімум необхідно, адже повз вас можуть проймати три місці вашого життя, а ви й не помітите! До того ж, це не так складно як може здатися. Ось лише кілька порад, які вам допоможуть.

Читайте також: 7 переконливих причин, що змусять вас полюбити осінь

Купіть смішний/яскравий шарф

Восени й так все сіре та похмуре (за виключенням хіба яскравого листя). Не варто й собі перетворюватись у щось сіре та непримітне. Ваш осінній гардероб має бути максимально яскравим. Купіть собі яскравий та м’який шарф. Нехай він буде головним аксесуаром осені. Ви будете кожного разу посміхатися, коли будете в нього закутуватись. До того ж, теплий шарф зменшить ризик підчепити застуду.

Яскравий і теплий шарф – обов'язковий аксесуар восени
Яскравий і теплий шарф – обов'язковий аксесуар восени

Зваріть і випийте глінтвейн

Візьміть густе, солодке, ароматне, трохи терпке червоне вино, наріжте стиглих цитрусових, потоміть напій на повільному вогні в емальованому каструльці. Обов'язково додайте кілька паличок кориці і кардамон. Пийте глінтвейн з друзями або коханою/коханим із чашок. А ще краще – візьміть гарячий глінтвейн на прогулянку або пікнік в парку.

Подивіться сітком

Хоча би раз дозвольте собі провести вечір за переглядом старого сіткому з великою піцою. Запросіть на перегляд близьких друзів та посмійтесь вдосталь.

Перегляд сіткому – врятує найпохмуріший осінній вечір
Перегляд сіткому – врятує найпохмуріший осінній вечір

Займіться йогою

Комплекс нескладних та повільних вправ бадьорить зранку краще будь-якої кави. Виконайте вправи відразу після пробудження, запийте склянкою теплої води з лимоном. Після цього ви будете готові до позитивного сприйняття найпохмурішою погоди.

Поласуйте какао з зефірками

Проти какао не встоїть жодна хандра. Налийте шоколадний напій з білосніжними зефіркамі в нову червону чашку – і гарний настрій вам забезпечено. Закріпити боротьбу з осінньою хандрою найкраще солодким зефіром або шоколадом.

Яскравої вам осені!

Перед гарячим какао не встоїть ніяка хандра
Перед гарячим какао не встоїть ніяка хандра