Якщо у вас не має бажання йти в салон або ви піклуєтесь про здоров'я свого волосся (не забуваймо, що фени й плойки досить шкідливі), то ви можете зробити укладку волосся і вдома. І навіть без термічного впливу на волосся.

Читайте також: 5 типових помилок у догляді за волоссям

Як накрутити кучері з пов'язкою: відео

Найпростіший спосіб для отримання легких хвиль у вигляді кучерів – це загорнути пасма волосся під пов'язку. Просто надіньте пов'язку на голову і пасмо за пасмом загорніть волосся. Пов'язку можна носити кілька годин або залишити на всю ніч. Щоб посили ефект – скористайтесь лаком для волосся.

Як накрутити кучері з трубочками: відео

Так, трубочки для напоїв можна використати з більшою користю. Розділіть волосся на пасма, накрутіть кожне пасмо на трубочку та зафіксуйте невидимкою. З такою "зачіскою" можете сміливо лягати спати, а зранку ви здивується пружним кучерям.

Як накрутити кучері з "ріжками": відео

Ви, мабуть, помічали, що популярна останнім часом зачіска – так звані "ріжки" – може створити кучері, якщо з нею проходити весь день. Якщо ж ви хочете отримати максимальний ефект – накрутіть більше "ріжок" на ніч. Якщо зафіксувати кучері лаком, то така зачіска може триматись аж до двох днів.