Про це вона зізналась в інтерв'ю для The Hill. За словами першої леді, вона не завжди погоджується з тим, що твітить Дональд Трамп. Інколи Меланія навіть просить чоловіка відкласти телефон.

Читайте також: Колонізатор та копія Майкла Джексона: у мережі розкритикували вбрання Меланії Трамп

"Я не завжди згідна з тим, що він твітить. Я йому кажу це і говорю свою думку і чесну пораду. Іноді він прислухається, а іноді ні", – розповіла Меланія Трамп.

Варто зазначити, що інсайдери у Білому домі раніше стверджували: перша леді вміло розпізнає тих людей, які хочуть нашкодити Дональду Трампу. Тому вона часто говорить йому свою думку про політику та його оточення.

У мене є власний голос і мої думки. Для мене дуже важливо висловити те, що я відчуваю,
– розповіла Меланія Трамп.

Журналісти, користуючись нагодою, запитали у першої леді, чи вона тисне на Президента США та чи скеровує його до прийняття певного рішення, чи аби він був більш ввічливий на публіці.

"Мене не обирали, він – Президент. Я просто говорю йому свою думку, в що я вірю, в дечому, можливо, маємо різні погляди", – додала Меланія Трамп.

Нагадаємо, що раніше екс-працівниця Білого дому Омароса Ньюман-Маніголт заявляла, що Меланія Трамп навмисно підбирає одяг, яким вона тролить свого чоловіка та створює йому додаткові проблеми. До прикладу, перша леді відправилася провідати дітей у техаському таборі для незаконних мігрантів у куртці з написом "Мені справді все одно, а вам?" Окрім цього, за словами Омароси, Меланія чекає слушного часу, аби оголосити про розлучення з Президентом.