Поради, які допоможуть прокинутись легко, опублікувало видання "Живи активно".

Потягання

Як тільки ви розплющили очі не поспішайте одразу підриватись з ліжка. Ще лежачи під ковдрою, витягніть руки уздовж тіла і потягніться, виструнчуючи тіло. Далі витягніть руки над головою і знову потягніться. На кілька секунд напружте всі м’язи, а потім розслабте. Повторіть це 3-4 рази.

Читайте також: 8 дивних фактів про людський організм

Розтирання

Після того, як ви витягнули тіло, візьміться за вуха. Там багато нервових закінчень, тож масаж вух допоможе збадьорити все тіло. М’яко розтирайте пучками пальців вуха, починаючи з мочок і просуваючись угору по вушній раковині. Після цього рухами вгору-вниз розітріть вуха долонями.

Смикання

Все ще лежачи у ліжку легенько посмикайте себе за волосся. Це покращить кровообіг на голові. Також енергійно промасажуйте пальцями шкіру голови.

Прогладжування

Повільно проведіть долонями по всьому тілу. Особливу увагу приділіть зоні живота – промасажуйте його круговими рухами за годинниковою стрілкою. Робіть цю вправу 2 хвилини. Це допоможе прокинутись органам травлення та покращить засвоюванню сніданку.

Вмивання

Після попередніх вправ ви вже можете йти до ванної. Спочатку вмийте лице холодною водою – це не дуже приємно, однак добре бадьорить весь організм.

Зарядка

Ранкова зарядка

Після процедур у ванній зробіть ранкову зарядку. Підберіть комфортний для вас комплекс вправ. Не вибирайте важких навантажень, адже головне завдання зранку – розім'яти суглоби і розтягнути м'язи.