Як і надмірна вологість, надмірна сухість може бути загрозою для вашого здоров'я та самопочуття ваших близьких. 24 канал зібрав поради, як нормалізувати вологість повітря.

Вас може зацікавити Як ефективно сушити одяг взимку, коли вдарили морози: домашні лайфхаки

Зволожувач повітря

Універсальним приладом для нормального рівня вологи є зволожувач повітря, який не тільки покриє всю площу приміщення, але і регулюється за рівнем зволоження.

Як зволожити квартиру взимку / Фото Unsplash

Такі зволожувачі можна купити у магазинах техніки чи у квіткових крамницях.

Зелені домашні рослини

Щоб тримати нормальну вологість у квартирі, заведіть живі рослини у горщику. Оскільки їх треба регулярно поливати та обприскувати, це позитивно впливає на зволоження повітря у кімнатах.

Як зволожити квартиру взимку / Фото Unsplash

Місткості з водою

Щоб якомога більше зволожити приміщення, достатньо просто поставити місткість з водою поблизу батареї – вода випарується та зволожить середовище.

Та треба бути обачними і не допускати перезволоження – коли ви бачите, що на вікнах чи склі утворюється конденсат, варто забрати місткість з водою та провітрити приміщення.

Регулярне провітрювання

Щоб у квартирі була така сама вологість, як і на вулиці, важливо регулярно відчиняти вікна на провітрювання. Найкраще провітрювати приміщення під час вологого прибирання. На день важливо провітрювати квартиру чи дім 2 – 3 рази мінімум на 5 хвилин.

Як зволожити квартиру взимку / Фото Unsplash