Чимало видів парфумів швидко вивітрюються влітку. Хоча парфумована вода тримається на шкірі довше, ніж туалетна через більший вміст ефірних олій. Є ще певні секрети зберігання парфумів.

Отакої Всі це забувають: як обрізати кущові троянди, щоб рясно цвіли

Як зробити, щоб парфуми швидко не вивітрювались

Найпростіший лайфхак, який не займе у вас багато часу – поставити парфуми в холодне місце. Тому що високі температури погано впливають на їхню якість. Фахівці радять не зберігати флакони у місці, де на нього потраплятиме сонце.

  • Часто парфуми вивітрюються через надмірну вологість. Хороша порада – покласти в холодильник. Завдяки холоду вони краще будуть зберігати свій неповторний аромат.
  • Особливо потребують прохолоди парфуми на основі цитрусових, м’яти та бергамоту. Також їх можна зберігати в ящику чи шафі.

Для того, щоб парфуми швидко не вивітрювались, можна перед нанести на шкіру зволожувальний крем або вазелін. Оскільки ці засоби є густими, то вони зафіксують аромат надовго.


Вазелін / Фото "Ковалент"

Щоб довше ходити з улюбленим парфумом, можна використовувати перед цим лосьйони для тіла, які нагадують аромат парфумів. Їх часто продають разом.