24 канал з'ясував, що суха грілка може не тільки бути корисною для тих, хто не може зігрітися, але і стати в нагоді людям, яким треба прогріти та розслабити м'язи.

Читайте також Запашна та екологічна: як зробити свічку з мандарина, яка горітиме дуже довго

Що потрібно для сухої грілки

Щоб створити багаторазову грілку, вам знадобиться всього 2 речі:

  • Тканина – це може бути стара бавовняна наволочка на подушку, футболка з натуральної тканини чи просто шкарпетка;
  • Наповнювач для грілки – для цього підійде будь-яка крупа, як-от: гречка, рис, перловка чи інші.

Якщо ви хочете не тільки грітися, але і розслабитися, до цих компонентів можна додати ароматизатор – це можуть бути як ефірні олії, так і сушені трави чи запашні приправи.

Як зробити суху грілку/ Фото Unsplash

Як зробити суху грілку

Зробити таку грілку власноруч дуже просто – зробіть зі шкарпетки імпровізований мішечок або зшийте тканинний мішечок з іншого матеріалу. Одна сторона має бути відкритою, щоб утворився отвір.

Після створення мішечка насипте в нього крупу та сухостій (за бажанням). Зашийте отвір та, якщо хочете, декоративно оформте грілку.

Коли грілка готова, потрібно покласти її на кілька хвилин у мікрохвильовку/ духовку чи на поверхню буржуйки/печі. Почекайте трохи та обережно дістаньте грілку. Її можна класти під ковдри, покривала чи під одяг – такий виріб точково прогріватиме вас та розслабить м'язи.

Як зробити суху грілку/ Фото Unsplash

Грілка з крупи може зберігати тепло приблизно пів години та може використовуватись багато разів – коли грілка остигне, знову покладіть її до джерела тепла.