Коли людина не висипається – вона стає роздратованою, втомленою та безсилою. Особливо таке може бути в спекотні ночі. 24 Канал подбав про те, щоб у вас не виникало таких ситуацій.

До теми 6 неочікуваних способів, як охолодити квартиру без кондиціонера

Як заснути, коли дуже жарко

Якщо ви хочете швидко заснути – заберіть якомога далі будь-яку техніку. Перед сном не проводьте час з мобільним телефоном, ноутбуком чи перед телевізором. Тому що світло, яке вони випромінюють, погіршує виділення мелатоніну – важливого гормону, який виділяється коли людина засинає. До речі, найкраща дія речовини о 23 годині, тому лягайте спати швидко.


Техніка / Фото The Ukrainians

  • Коли покидаєте дім, то закривайте вікна, а також ролети чи жалюзі. Так кімната не буде нагріватись весь день й ввечері вас чекатиме прохолодна кімната.
  • Якщо маєте таку можливість – то лягайте спати наодинці. Бо будь-яка людина поруч виділяє додаткове тепло, від якого стає ще спекотніше.

Підіть у душ перед тим, як лягати спати. Таким чином, температура тіла трохи знизиться й вам буде набагато простіше заснути.


Душ / Фото Ukrhealth.net

Зволожуйте повітря в домі. Користуйтесь обприскувачем, щоб було свіжіше.

Обирайте постіль із натуральних тканин. Вони швидше поглинають вологу та пропускають повітря. Хороші матеріали у такому випадку – шовк, бавовна, льон.


Шовкова постіль / Фото Магазин Podushka

Якщо у вас є вдома вентилятор – це найкраще рішення для такої проблеми. Можете виставити навіть на таймер, щоб він сам увімкнувся через певний час. Можливо, бути трішки гучно, але точно тепла позбавитесь.


Вентилятор / Фото Rent Pro

Не варто перед сном займатись інтенсивними фізичними навантаженнями чи важкою роботою. У цей час організм має готуватись до сну. Краще прогуляйтесь, якщо маєте таку змогу.