Москітні сітки встановлюють, щоб не допустити в приміщення різних комах. Але такі сітки часто рвуть домашні улюбленці або ж вони псуються від дощів та погодних умов. Можна дещо придумати. 24 Канал підкаже, як полагодити москітні сітки в домашніх умовах.

Дивіться також Почистіть цим гребінець і волосся жирнітиме менше: вивірені методи та засоби

Як полагодити москітні сітки

  • Якщо дірка велика або знаходиться на краю москітної сітки, ви можете використати голку та нитку. Проколіть невеликі отвори з одного боку дірки до іншого, а потім протягніть нитку через них, намагаючись закрити дірку. Добре зав'яжіть нитку з обох боків, щоб закріпити.
  • Деякі ремонтні клеї або звичайний супер-клей стане в пригоді для заклеювання дірок Нанесіть його на дірку та ретельно розподіліть його, використовуючи дерев'яну паличку таким чином, щоб закрити її.


Супер-клей / Фото Епіцентр

  • Існують спеціальні латки для ремонту москітних сіток, які можна придбати в магазинах з будівельними матеріалами або господарського призначення. Ці латки зазвичай мають шар клею, яким покривають дірку, щоб закрити її.


Латка для сітки / Фото GalorWay

  • Якщо дірка невелика, можна використати звичайний медичний пластир або скоч для заклеювання. Виберіть пластир або скотч, який має достатню ширину, щоб надійно закріпити та закрити дірку.


Пластир / Фото Вікіпедія

  • Щоб усунути дірку в москітній сітці, можна взяти прозорий лак для нігтів. Нанесіть його біля країв дірки, а потім заповнюючи середину. Переконайтесь, що лак розподілили рівномірно.