За даними журналу People, вперше за 40 років легендарний маєток виставили на продаж, тому кіномани змогли побачити, як виглядає прототип будинку зі "101 далматинець".

Дивіться також 10 фото зі зйомок культових фільмів, які змусять вас усміхнутися

Відомо, що розкішний 4-поверховий особняк звели у 1847 році. Площа будинку – понад 4,8 квадратних футів, тому його оцінюють в 11 мільйонів доларів. І така ціна, за словами рієлторів, виправдана: маєток називають рожевим через вікторіанський стиль та колір фасаду, а його з легкістю можна побачити у мультфільмі Disney, що додає популярності нерухомості. Окрім цього, маєток розташований в елітному районі Лондона – Прімроуз-Гілл.

Письменниця Доді Сміт часто проходила повз будинок та одного разу надихнулась на створення історії про "101 далматинця". Вона залишила у сюжеті багато деталей, пов'язаних з цим особняком. Зокрема, вікна маєтку виходили на парк, а власники будинку, як і сама письменниця, мали собак-далматинців.


Будинок, який став прототипом для "101 далматинець" / Фото Beauchamp Estates

Та всередині будинок не менш приголомшливий. Вісім спальних кімнат, кілька кухонь, вітальні, кабінет, невеликий сад і тераса на даху з видом на парк – нові власники маєтку матимуть чимало простору. Кімнати оздоблені гравюрами та мають каміни.

Як виглядає реальний будинок з мультфільму "101 далматинець" / Фото Beauchamp Estates