Наприкінці вересня ангел білизняного бренду "Victoria's Secret" повідомила прихильникам чудову новину – вона чекає на появу первістка. Після зізнання у соцмережі, знаменитість більше не приховувала свій особливий стан та почала активно публікувати нові світлини у статусі вагітної зіркової манекенниці.

Читайте також Тренди осені: що ми будемо носити в цьому сезоні

Попри те, що Госк повсякчас хизувалася своїм бездоганно струнким тілом, вона зуміла показати всім, що вагітність – це не привід одягати буденний одяг впродовж 9 місяців, тож демонструє для прихильників найрізноманітніші варіанти стильного вбрання, яке можна одягати з округлим животом. Навіть попри вагітність знаменитість не втратила своєї сексуальності.

Кожен новий образ вражає та захоплює фанатів. І це не дивно, адже Госк без вагань можна назвати іконою стилю. Її гардероб заповнений люксовими брендами та трендовими речами. Ангел "Victoria's Secret" чи не найперша з усіх селебретіз підхоплює модні тенденції та пропонує свої варіанти носіння тих чи інших речей.

Блакитноока білявка перебуває в гущі модної індустрії, тож Госк бездоганно вписує усі осінні тренди у свої вагітні образи. Як одягатися за прикладом шведської моделі – дивіться у нашій добірці.

Як стильно одягатися за прикладом Ельзи Госк