Москітні сітки варто мити хоча б раз у місяць, тому що на сіточці накопичується багато бруду. Також гірше поступає повітря в приміщення. Дізнайтесь, які бувають москітні сітки та як їх чистити.

Спробуйте їх 10 непересічних ідей, як провести літо

Види москітних сіток

Рамкові москітні сітки – це найпоширеніший тип з малим діаметр отворів, щоб не пропускати комах, але щоб надходило повітря. До них входить алюмінієвий каркас, велике полотно та металеві гачки, які зачіпаються за вікно.


Рамкові сітки / Фото Salamander

Розсувні сітки нагадують шафи-купе. Це каркас із полотном, який встановлюють по всій площині вікна через спеціальні пристрої.


Розсувні сітки / Фото Salamander

Плісировані сітки мають схожий принцип роботи, як ролетні, але замість рулонного механізму вони складаються у плісировану структуру. Це дозволяє відкривати та закривати сітку вздовж горизонтальної осі. Вона займає мало місця при складанні та має естетичний вигляд.


Плісировані сітки / Фото Ua Vikna

Магнітні сітки переважно розміщують на дверях. Вони сконструйовані так, що нагадують штори. Полотно складається з 2 частин, які закріплюються збоку й зверху. По центру зафіксовані поздовжні магніти.


Магнітні сітки / Фото "Епіцентр"

Як почистити москітну сітку

  • Зніміть москітну сітку з вікна або дверей. Так буде простіше працювати

  • Заберіть з неї листя, комах або інші брудні частинки з поверхні сітки. Можна скористатись пилотягом, у разі потреби.

  • Занурте сітку у велику миску або ванну з теплою мильною водою. За допомогою м'якої щітки або губки очистіть обидві сторони сітки. Сильно не тріть, бо можете пошкодити структуру.

  • Змийте мильний розчин водою та дайте сітці повністю просохнути перед тим, як повернути її на місце. Покладіть її туди, де повітря буде циркулювати навколо неї. Так вона швидше буде сохнути.

  • Перед встановленням сітки на вікно чи двері, перевірте, чи немає на ній пошкоджень або тріщин. Якщо є така потреба – заклейте маленькі дірки або замініть пошкоджену сітку.