Христина Горняк вже пройшла всі етапи підготовки до найважливішої події у житті і поділилася секретами з виданням "КП в Україні".

Дивіться також Наречена Володимира Остапчука похизувалася довгими ніжками у звабливій сукні: провокативне фото

Вибір організатора весілля

Христина зазначає, що це перше і, мабуть, найважливіше завдання, яке є у наречених. Щоб не помилитися і розпочати роботу з організаторами, які справді вам підходять, Горняк рекомендує зустрітися з декількома, щоб в результаті зробити правильний вибір. Важливо, щоб наречені та організатори мали спільне бачення концепції свята, бюджету, щоб організатори не нав'язували свою думку, а прислухалися до пари і лише давали поради, рекомендували найкраще.

Весільний образ

Для кожної дівчини це дуже важлива складова усього свята. Важливо, щоб у цей день ви були у вбранні вашої мрії, сукня, у якій ви відчуватимете себе королевою. І неважливо, який буде фасон, колір, довжина тощо. Христина радить не полінуватися і відвідати декілька салонів, приміряти різноманітні варіанти весільних суконь. І при цьому довіритися лише власним відчуттям, а не звертати увагу на тренди. Особисто вона приміряла дуже багато образів, поки не відчула, що знайшла саме той, який шукала.

А ще я дуже люблю шити речі за власними ескізами. Саме тому одну з суконь пошила в ательє – хороша альтернатива для тих, у кого в голові є готова картинка, яку лише потрібно втілити в життя. І так, це дозволить вам трішки зекономити,
– поділилася Христина.

Вибір зачіски і макіяжу

Головне, щоб усі складові вашого весільного образу гармонійно поєднувалися між собою. Зверніть увагу на те, щоб макіяж і зачіска пасували до вашого вбрання, стилістики весілля і загалом подобалися вам. Кожна дівчина індивідуальна і не всім підійдуть той чи інший макіяж, зачіска.

Горняк поділилася, якщо дивитися з боку трендів, то вона обрала зачіску 90-х. Проте вона довірилася своєму внутрішньому відчуттю. Вона мала уявлення про те, якою нареченою буде, і лише реалізовувала свої бажання.

Пробні макіяж та зачіска

Насамперед, постарайтеся заздалегідь спробувати на собі образ, домовитися з майстром про зустріч напередодні весілля. Варто домовлятися про зустріч зранку, щоб подивитися чи не зіпсуються макіяж та зачіска протягом дня.

Також варто подумати про різні форс-мажори: дощ, вітер тощо. Потрібно спланувати для таких днів альтернативні варіанти. Спитайте візажиста, що варто мати при собі в день весілля. Наприклад, ватну паличку, щоб непомітно і вчасно забрати сльозу.

День весілля

Насамперед, весілля – це свято для вас та вашої другої половинки. День, коли хочеться з максимальним задоволенням провести час з рідними, друзями, один з одним. Тому, сповна насолодіться цим днем і не намагайтеся все контролювати. Потім ви не зможете пробачити це собі.