Взуття може натирати через неправильний розмір, матеріал, з якого воно зроблене або модель, яка вам не підходить. 24 Канал підкаже, як вберегти свої ніжки від мозолів і натирань.

Актуально Підвищена вологість у ванній кімнаті: топ-5 методів, як її позбутися

Що робити, аби взуття не натирало

Якщо ви знаєте, що у вас є проблема з натиранням ніг, купуйте лейкопластири заздалегідь та носіть з собою. Це допоможе уникнути натирань та пухирів. Коли з'являються неприємні відчуття – заклеюйте місце лейкопластиром.


Лейкопластир / Фото "Фармако"

  • Є ще один дієвий метод – змащуйте матеріал взуття певним жиром. Це може бути олія, дитячий крем. Залишайте на ніч.

Буває так, що матеріал задньої частини взуття – доволі твердий. Тоді можна постукати по ньому молотком. Але перед цим покладіть на задник м'яку тканину та постукайте по ньому інструментом там, де вас натирає.


Молоток / Фото "Алло"

  • Ідеально, коли взуття набуває вашу форму ніг. Закип'ятіть воду й потримайте над нею тісну пару взуття. Після цього одягніть товсті шкарпетки та походіть у ньому кілька годин. Така шкіра швидше адаптується під ваші ноги.

Також у тих місцях взуття, де вам натирає, можна натерти воском або сухим милом. У такому разі тертя не повинно бути таким відчутним.

  • Для розв'язання цієї проблеми існує ще один метод. Треба, щоб стопа була трохи вище. Просте рішення – підкласти в пару взуття устілку. Або ж покласти туди газету, серветку чи трохи картону.