Саме тому LifeStyle 24 ділиться з вами добіркою королівських імен, якими можна назвати донечку. Всі варіанти – неймовірно красиві та милозвучні.

Вау Звучать по-особливому: 7 чудових європейських імен для дівчаток

Добірка королівських жіночих імен

Ім'я Вікторія належало одній з найвідоміших королев Великої Британії, яка правила майже 64 роки. З латинської мови воно перекладається як "перемога".

Ім'ям Шарлотта свою дочку назвали принц та принцеса Уельські. Вона є другою дитиною в королівській сім'ї. Це ім'я трактується як "людина", "вільна людина".

Ім'я Діана набуло популярності у королівських колах завдяки колишній дружині короля Великої Британії Чарльза III. За життя жінку вважали королевою людських сердець. Ім'я має римське походження та означає "божественна" або "богиня".

Добірка жіночих імен Як назвати дівчинку / Фото Unsplash

Ім'я Маргарита часто пов'язують з принцесою Маргарет – сестрою колишньої королеви Великобританії Єлизавети II. Вважається, що це ім'я прийшло до нас зі Стародавньої Греції та перекладається як "перлина".

Ім'я Августа носила перша імператриця-консорт Німецької імперії. Воно має давньоримське походження та трактується як "велична", "священна", "поважна".

Ім'я Луїза належало дочці королеви Великої Британії Вікторії та її чоловіка Альберта Саксен-Кобург-Готського. Воно має давньоєврейське коріння та означає "Бог допоміг".

Ім'я Єлизавета – одне із найпопулярніших у королівських колах. Адже так називалася британська королева, яка правила найдовше з усіх монархів країни, а саме 70 років. З давньоєврейської мови це ім'я перекладається як "клянуся Богом".